Naujienos

Įgyvendiname naują projektą!

2014-06-30

Įgyvendinome tęstinę susitikimų organizavimo kampaniją lyderiaujančios Lenkijos suskystintų naftos dujų (SND) įmonės pardavimų atstovams. Kampanijos tikslas -aptarti dabartinę įmonių įrangą ir optimaliu laiku paskirti susitikimus su daugybe mūsų partnerio atstovų. Mūsų naudotas „UniCall“ sukurtas sprendimas leido sinchronizuoti konsultantų ir prekybininkų kalendorius taip, kad „UniCall“ vykdoma tęstinė kampanija netrukdytų pardavimo atstovų vykdomam pardavimų procesui. Projektas buvo sėkmingas ir bus tęsiamas po šventinio laikotarpio.


„UniCall“ plėtoja savo partnerystę

2014-06-30

„UniCall“ pradėjo ilgalaikį bendradarbiavimą su vienu svarbiausių Lenkijos rinkoje veikiančių bankų ir vykdys kreditinių kortelių pardavimus. „UniCall“ tikslas –pritraukti klientus, kurie jau naudojasi esamomis banko paslaugomis. Esame atsakingi ir už sutarčių pasirašymą. Prieš pradedant bendradarbiauti, atliktas sertifikavimas ir surengti specialūs mokymai apie banko siūlomus produktus.


Budapešte atidarytas dar vienas „UniCall“ biuras

2015-06-30

Mėnesio pradžioje Budapešte atidarytas naujas kontaktų centras. Naujoje vietoje teikiamos su dabartiniais projektais susijusios paslaugos, tačiau artimiausioje ateityje imsimės įgyvendinti ir naujas kampanijas. Didelis kalbų pasirinkimas suteiks galimybę naujajam biurui tapti daugiakalbiu centru, kuriame bus aptarnaujami daugumos Europos šalių klientai.


2015 metų sausio mėnesį „UniCall“ atsidarė biurą Vilniuje bei planuoja tolimesnę plėtrą.

2015-01-30

Įmonė „UniCall“ toliau plečiasi ir atsidarė naują biurą Vilniuje. Įmonės „UniCall“ generalinis direktorius Jonas Tornquist sako: „Matome potencialą Lietuvoje ir šis žingsnis yra vienas iš mūsų numatytų tolesnės plėtros Centrinėje ir Rytų Europoje etapų. Džiaugiamės, kad prie komandos prisijungė profesionalių, aukščiausius tikslus sau keliančių ir motyvuotų žmonių. Tikime, kad mūsų požiūris į kokybę bei rezultatus neliks neįvertintas .“


„Unicall“ pradėjo susitikimų organizavimo projektą su lojalumo programas viešbučiams bei kavinėms siūlančia bendrove „My IQ live“.

2015-02-28

Unikalios aplikacijos pagalba vartotojai galės matyti specialiai jiems skirtus pasiūlymus bei kaupti lojalumo taškus. „UniCall“ prisidės prie šio projekto įgyvendinimo organizuodama susitikimus su potencialiais partneriais, t.y. barų ir kavinių savininkais.


11
atstovybės
45
klientai
138
projektai
670000
pardavimai