>
Apie mus

Apie mus

„UniCall“ – tai skandinaviškų šaknų ir darbo kultūros užsakomųjų paslaugų centras, sėkmingai pritaikytas Vidurio ir Rytų Europos rinkoms.

Įmonė buvo įkurta 2004 metais Norvegijoje ir nuo to laiko išaugo iki daugiau nei 400 darbo vietų 5 centruose, šiuo metu esančiuose Lenkijoje, Lietuvoje, Vengrijoje ir Estijoje.

Dėl stabilios finansinės ir techninės pagalbos, UniCall teikia platų paslaugų spektrą, įskaitant telerinkodarą, pardavimą, potencialių klientų generavimą, klientų aptarnavimą, techninį palaikymą, buhalterio ir verslo konsultavimo paslaugas daugelyje specializuotų sričių.

Lenkijoje dėl bendros nuosavybės struktūros ir glaudžių verslo santykių, besivystančių keletą metų, Unicall priklauso maisto papildų bendrovei Natural Pharmaceuticals.

NUO
2004
Esame Vidurio ir Rytų Europoje
250+
POZICIJOS
Ir beveik 400 darbuotojų

Veiklos sritis

PL

Varšuva Žešuvas

LT

Kaunas

LV

Valga

HU

Budapeštas
Taip pat teikiame paslaugas savo bei partnerių biuruose. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Mūsų vertybės

Siekiate klientų pritraukimo, jų aptarnavimo, techninės pagalbos ar skolų išieškojimo? – mes būsime geriausias Jūsų pasirinkimas. Pagrindinės mūsų vertybės – tai kokybė, skaidrumas, etika ir inovatyvūs sprendimai – leidžiantys užtikrinti visų mūsų teikiamų paslaugų efektyvumą, veiksmingumą ir profesionalumą. Kvalifikuoti darbuotojai, etikos principai ir kokybės užtikrinimas yra mūsų lyderystės skambučių centrų rinkoje garantas.
KOKYBĖ
Siekiame užtikrinti, kad mūsų sėkmė klestėtų

Siekiame tobulumo, siekiame nuolatinio augimo. Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas už to, ką darome, kokybę.

BENDRADARBIAVIMAS
Tai, kas verčia tave augti

Bendradarbiaudami ir sklandžiai dalindamiesi žiniomis vieni su kitais organizacijos viduje, galime padaryti savo įmonę dar stipresnę.

KOMUNIKACIJA
Yra pagrindinė bet kokio sprendimo dalis

Turime nepamiršti atviros komunikacijos apie problemas taip pat kaip apie pasiekimus. Kuo greičiau iškomunikuojame apie problemą, tuo lengviau galime ją išspręsti pasitelkę įmonės išteklius.

PUIKU
Tai mūsų pastangų rezultatas

Turime sutelkti dėmesį į programos našumą, kad galėtume išnaudoti visas įmonės veiklos ir finansines galimybes.

EFEKTYVUMAS
Ar išmintingai naudojamas mūsų laikas ir pastangos

Turime vengti biurokratinių vėlavimų. Turime būti pakankamai judrūs, kad veiktume greičiau nei mūsų konkurentai. Privalome išlaikyti „mažos įmonės“ elgesį, kuris Unicall buvo būdingas nuo pat pradžių.

SĄŽININGUMAS
Tai mūsų sėkmės raktas

Sąžiningumas turi apibūdinti viską, ką darome. Mes "nepjaustome kampų". Norime, kad visi, kurie kontaktuoja su Unicall, žinotų, kad viską darome teisingai.

Kodėl Unicall?

Kodėl Unicall?

Nuo pat pirmųjų dienų ypač daug dėmesio skyrėme visų procesų kokybei ir skaidrumui, bendraudami su savo darbuotojais ir partneriais iš vidaus ir išorės. Mes nuolat užsiimame savo sprendimų kūrimu ir standartų palaikymu.

Mūsų sėkmė grindžiama aukštos kokybės paslaugomis visuose proceso etapuose nuo stebėjimo, planavimo iki įgyvendinimo iki projekto efektyvumo įvertinimo. Mūsų skambučių centrai yra puikus labai motyvuotų ir patyrusių specialistų bei pažangiausių technologijų derinys

Kokybė

Kokybė yra atramos taškas ir pagrindinis įmonės kasdienės veiklos pagalbininkas, o tai atitinka mūsų veiklos filosofiją ir užtikrina stiprų įsitraukimą į tokias organizacijas kaip: Lenkijos Rinkodaros Asociacija ar Adamez asociacija Čekijoje. Industrijoje, kuriai būdingas visuomenės skepticizmas, „Unicall“ nustatys paslaugų standartą ir sieks būti ambasadore kiekvienoje rinkoje, kurioje veikia.

Technologijos

Pažangi technologija yra svarbiausias mūsų kasdienių operacijų ir visų tvarkų bei procesų pagrindas. Kompanija įkurta remiantis ryšių palaikymo tarpusavyje principu. Visi mūsų padaliniai dirba su ta pačia sistema, todėl darbus galima vykdyti nuotoliniu būdu. Tokia darbo tvarka leidžia sklandžiai keistis informacija tarp skirtingose Europos šalyse įsikūrusių biurų. Ataskaitos kuriamos automatiškai, o galimybė jas matyti prisijungus prie sistemos leidžia mūsų komandos vadovams ir projektų vadovams daugiau laiko skirti pagrindinei savo veiklai.