>
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

Ko galite tikėtis

Trumpai apie tai, ko galite tikėtis prisijungę prie mūsų komandos
People

Žmonės

"Prisijunkite prie mūsų skambučių centro profesionalų komandos ir pradėkite sėkmingą karjerą, kuri padės Jums būti aukščiausios kokybės darbuotoju klientų aptarnavimo srityje. Kaip vertinamas mūsų skambučio centro šeimos narys, būsite aprūpintas visa būtina darbui įranga ir mokymais, kurie padės Jums suteikti išskirtinę pagalbą mūsų klientams. Esame skandinaviška įmonė, todėl vertiname draugišką darbo aplinką ir savarankišką mąstymą. Tobulinkite savo profesinį potencialą bendraudami su klientais Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Training

Mokymai

Mūsų išsami mokymo programa suteiks Jums svarbių komunikacijos įgudžių, pažangių technologinių žinių ir veiksmingų pokalbio valdymo metodų, kurie bus vertingi tiek Jūsų darbe, tiek už jo ribų. Mokysitės iš patyrusių specialistų ir įgysite žinių, kurias panaudosite teikiant aukščiausios kokybės paslaugas.

Experience

Patirtis

Būdami mūsų komandos dalimi, tobulinsite bendravimo, situacijų valdymo ir daugiafunkcinius (multitasking) įgūdžius, lavinsite gebėjimus, kurie bus naudingi ir kitose gyvenimo srityse. Įgysite pasitikėjimo savimi bendraudami su įvairiais klientais. Neįkainojama patirtis, kurią čia įgysite, atvers duris į galimybių pasaulį, nukreips jus į sėkmingos ir pilnavertės karjeros kelią.

Ši svetainė yra apsaugota „reCAPTCHA“, taip pat taikoma „Google“ privatumo politika ir paslaugų teikimo salygos

Mūsų komanda

your contact center
Andrius Butkevičius
Direktorius
your contact center
Agnė Kulikauskaitė
Skambučių centro vadovė
your contact center
Marius Baltrušaitis
IT vadovas
your contact center
Loreta Kulikauskienė
Mokymų specialistė
your contact center
Kristina Vapsvienė
Grupės vadovė
your contact center
Rita Rašišytė
Grupės vadovė